Grafik

emaks spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

www.emaks.pl

Emaks to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, część międzynarodowej grupy kapitałowej, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w kilkunastu krajach m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Szwecji, Czechach, Szwajcarii.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, głównie online. Prowadzimy kilka własnych, dużych sklepów internetowych. Naszą ofertę można również znaleźć na najbardziej liczących się zewnętrznych platformach transakcyjnych.

Należy do nas osiem znanych na rynku marek produktowych m.in. urządzeń spawalniczych, elektronarzędzi, piecy do wytapiania, wag, liczarek, wyposażenia gastronomicznego i kosmetycznego. Klienci cenią nas za innowacyjną ofertę, możliwość bezpiecznych i sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanym przez nas asortymencie.

Ze względu na ambitne plany dalszego rozwoju, poszukujemy kandydatów lub kandydatek do naszego utalentowanego i zmotywowanego zespołu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów graficznych m.in.:
    • opakowań, kartonów
    • paneli sterowniczych urządzeń
    • tabliczek znamionowych
    • instrukcji obsługi urządzeń

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość Adobe InDesign
  • Sumienność, terminowość i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt e-mailowy z zagranicznymi partnerami

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju osobistego

Oferty (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.